7 Levels Chakra Journey Workshops

HLAVNÉ VÍKENDOVÉ SEMINÁRE ~ “OD SEXU K NADVEDOMIU”.

OD SEXU K NADVEDOMIU” je tantrická cesta inšpirovaná učením majstra OSHA. Prináša zvedomovanie základných životných tém do našich životov a do partnerstva. V zmysle výroku “Nájsť spriaznenú dušu je veľmi zaujímavé, ale takmer nemožné. Spriaznenú dušu je však možné vytvoriť.” prinášajú Martin a Lucia poznanie, ako sa zharmonizovať na jednotlivých úrovniach nášho bytia a ako toto zažité poznanie prinášat do vedomého partnerského života.

Inštinkt a sexualita, emočná plynulosť, sila a zraniteľnosť, láska, kreativita, meditácia, splynutie a jednota. To sú základné témy s ktorými koncept “OD SEXU K NADVEDOMIU” pracuje. Preskúmame túto či už individuálnu alebo partnerskú cestu a prinesieme zážitok, ako je možné obohatiť a rozšíriť “TU A TERAZ” a “NAVŽDY”.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Chakra 1. Ecstatic pleasure in sex, being rooted, secure, strong life force, and living in trust.

1st Chakra exploration is of paramount importance for any sexually mature person on the spiritual path.

Chakra 2. Joy, laughter, emotional fluidity, a sense of deep sexual connection and profound orgasm.

Working with the 2nd Chakra we open to emotional fluidity. When emotions are understood and accepted in all their variations, Kundalini energy thus has a clear passage for its ascent.

Chakra 3. Unity of opposites & soul calling, wisdom through experience.

In the 3rd Chakra we take in information and beliefs given by others, and these are digested or not according to whether it is in tune with our soul calling, and whether it has become a lived experience or remains just a mental idea.